Yeni Üyelik

Etkinlikler(Özgür Yazılım Kampları, Genel Kurul vs) dışında, üyelik işlemlerini sadece e-Devlet üzerindeki Dernek Üyelik Başvurusu sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Dernek Üyelik Başvurusu sayfasından aşağıdaki adımlar ile üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

1) Üyelik formunu doldurup imzalama

Web sitemizdeki üyelik formunu eksiksiz olarak doldurun ve imzalayın. İmzalı formun taranmış halini aşağıdaki aşamalarda E-Devlet üzerinden derneğimize ileteceksiniz. Ağustos 2022 itibari ile yeni üyeliklerde değerlendirme aşamasında kullanmak üzere mevcut iki üyemizin referansını aramaktayız. Ayrıca Referans olacak Dernek üyesi tanımıyorum sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

2) E-Devlet üzerindeki arama kısmına Dernek Üyelik Başvurusu yazarak ilgili sayfaya ulaşın. Bu sayfada Yeni Başvuru seçeneğini seçin.

3) Açılan sayfadaki bilgilendirme yazısını okuduğunuzu onaylayın ve Devam Et butonuna basın.

4) Üye olacağınız derneğin bilgileri sayfasında Derneğin Kütük Numarası yazan yere 06-061-115 yazıyoruz. Derneğin Adı yazan yere LİNUX KULLANICILARI yazıp Sorgula butonuna basın.

5) Açılan ekranda derneğin bilgilerini göreceksiniz. Sayfanın altındaki Başvuru Türü kısımından Kendi Adıma seçeneğini seçip Devam Et butonuna basın.

6) Açılan Gerçek Kişi Üyelik Başvurusu ekranından Mesleğinizi ve Öğrenim Durumunuzu seçin ve yukarıdaki linkten indirip imzaladığınız üyelik formunun taranmış halini yükleyin ve Devam Et butonuna basın

7) Başvurunuz son bir kontrol için ekranda görünecek. Burada bir sorun yoksa Dernek Üyelik Forumunu Oluştur butonuna basın.

8) Üyeliğinizin kabul edildiğine dair mesaj aldığınızda yıllık aidatınızı “Adınız Soyadınız – Yıllık Aidat” açıklaması ile aşağıdaki dernek hesabına ya da Kredi Kartı ile üye sistemi üzerinden ödeyebilirsiniz.

Hesap Sahibi: Linux Kullanıcıları Derneği
Banka : Garanti Bankası
Şube : Kızılay (Şube No: 082)
Hesap Numarası : 6298573
IBAN : TR51 0006 2000 0820 0006 2985 73

Son güncelleme 18 Ekim 2022

Exit mobile version