Yeni Üyelik

Etkinlikler(Özgür Yazılım Kampları, Genel Kurul vs) dışında, üyelik işlemlerini sadece e-Devlet üzerindeki Dernek Üyelik Başvurusu sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Temmuz 2023 itibari ile ilgili yılın üyelik aidatının yarısı olacak şekilde giriş aidatı talep etmekteyiz.

2024 yılı için yıllık üyelik aidatı 240 TL’dir. Bu durumda 2024 yılı için 120 TL’dir.

Dernek Üyelik Başvurusu sayfasından aşağıdaki adımlar ile üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

1) Üyelik formunu doldurup imzalama

Web sitemizdeki üyelik formunu eksiksiz olarak doldurun ve imzalayın. İmzalı formun taranmış halini aşağıdaki aşamalarda E-Devlet üzerinden derneğimize ileteceksiniz. Temmuz 2023 itibari ile yeni üyeliklerde değerlendirme aşamasında kullanmak üzere mevcut iki dernek üyemizin referansını zorunludur. Ayrıca Referans olacak Dernek üyesi tanımıyorum sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

2) E-Devlet üzerindeki arama kısmına Dernek Üyelik Başvurusu yazarak ilgili sayfaya ulaşın. Bu sayfada Yeni Başvuru seçeneğini seçin.

3) Açılan sayfadaki bilgilendirme yazısını okuduğunuzu onaylayın ve Devam Et butonuna basın.

4) Üye olacağınız derneğin bilgileri sayfasında Derneğin Kütük Numarası yazan yere 06-061-115 yazıyoruz. Derneğin Adı yazan yere LİNUX KULLANICILARI yazıp Sorgula butonuna basın.

5) Açılan ekranda derneğin bilgilerini göreceksiniz. Sayfanın altındaki Başvuru Türü kısımından Kendi Adıma seçeneğini seçip Devam Et butonuna basın.

6) Açılan Gerçek Kişi Üyelik Başvurusu ekranından Mesleğinizi ve Öğrenim Durumunuzu seçin ve yukarıdaki linkten indirip imzaladığınız üyelik formunun taranmış halini yükleyin ve Devam Et butonuna basın

7) Başvurunuz son bir kontrol için ekranda görünecek. Burada bir sorun yoksa Dernek Üyelik Forumunu Oluştur butonuna basın.

8) Üyeliğinizin kabul edildiğine dair mesaj aldığınızda yıllık aidatınızı “Adınız Soyadınız – Yıllık Aidat” açıklaması ile aşağıdaki dernek hesabına ya da Kredi Kartı ile üye sistemi üzerinden ödeyebilirsiniz.

Hesap Sahibi: Linux Kullanıcıları Derneği
Banka: Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
Şube: 109 – Ankara Özel Bankacılık Şubesi
Hesap Numarası: 17686659
IBAN: TR270014300000000017686659
Para Birimi: TRY

Son güncelleme 17 Nisan 2024

Exit mobile version