![](https://www.lkd.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/oyk_logo-1024x361.png)
Linux Kullanıcıları Derneği ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin organizasyonunu üstlendiği etkinlik bu yıl 19 – 28 Ağustos tarihleri arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi’nde yapılıyor.
Farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilen eğitimlere katılım ücretsizdir. Katılımcılardan yalnızca kendi yol/konaklama/yemek masraflarını karşılamaları beklenmektedir.
Detaylar için kamp.linux.org.tr
Son güncelleme 24 Mayıs 2023
“11. Mustafa Akgül Özgür Yazılım Yaz Kampı” için 2 yanıt
harikaydı
teşekkür ederim.